• آرشیو اطلاعیه ها


تشویق آثار پژوهشی دانشجویان و کارشناسان
دانشجویان و کارشناسانی که آثار پژوهشی ایشان نظیر کتاب و مقاله، مطابق با «شیوه نامه تشویق پدیدآوردندگان آثار» (فایل پیوست) نگاشته شده است، می توانند آثار خود را از پانزدهم دی ماه تا دهم بهمن ماه 95، به منظور بهره مندی از وجه تشویقی، به کارشناس پژوهشی دانشکده ارائه نمایند.
 ١٨:٠٣ - 1395/10/19 - نظرات : ٠متن کامل >>
دسترسی به پایگاه اطلاعاتی امرالد (Emerald)
در راستای افزایش تعداد پایگاه‌های اطلاعاتی اشتراک شده، کتابخانۀ مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه دسترسی به پایگاه اطلاعاتی امرالد (Emerald) را از ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی برقرار نموده است.
 ١٥:١٣ - 1395/10/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری کارگاه آموزشی متدولوژی تدریس نوین با تاکید بر مهارتها
ویژه استادان معارف اسلامی،دوشنبه و سه شنبه 13 و 14 دی ماه 95
 ٠٩:٣٥ - 1395/10/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
همایش ملی واکاوی قرائت های افراطی از دین
این رویداد علمی و پژوهشی با هدف ایجاد تعامل هرچه بیشتر اساتید، محققین و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه های کشور در تاریخ 28 فروردین 96 در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برزار خواهد شد.
 ١٤:٤٨ - 1395/09/23 - نظرات : ٠متن کامل >>
دسترسي آزمايشي سي روزه به پايگاه اطلاعاتي المنهل
امکان دسترسی آزمایشی یک ماهه به پایگاه اطلاعاتی المنهل (Almanhal) دارای منابع اطلاعاتی گوناگون شامل کتاب، نشریه، و پایان‌نامه‌های الکترونیکی به زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسه در حوزه‌های علوم انسانی، خاورمیانه، ادبیات، بانکداری، و نظیر آن، توسط کتابخانه مرکزی از تاریخ امروز 20 آذر 95 به مدت 30 روز به صورت آزمایشی فراهم گردیده و در دسترس اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه خواهد بود. کاربران جهت دریافت فهرست و راهنمای استفاده از این پایگاه، به نشانی اینترنتی زیر مراجعه نمایند:
 ١٤:٣٠ - 1395/09/23 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>