فرایند مشارکت و ثبت نام سازمان های متقاضی

 

تذکر1 : لازم به ذکر است شرکت ها باید بهنگام نامه نگاری یک یا دوبسته ارائه شده زیر را انتخاب نمایند. 

بسته اول:

ایراد سخنرانی کاربردی و یا برگزاری یک کارگاه آموزشی برای دانشجویان دانشگاه   

استخدام دانش¬آموختگان و یا فراهم کردن امکان گذراندن دوره کارآموزی دانشجویان دانشگاه در آن شرکت

ایجاد امکان بازدید علمی دانشجویان و اساتید از شرکت یا کارخانه سازمان

حمایت شرکت از انجام پایان نامه های دانشجویی با محوریت رفع مشکلات سازمان و معرفی نیازهای تحقیقاتی سازمان 

بسته دوم:

واریز مبلغ 2.000.000 تومان به  شماره حساب 98722920 بانک تجارت شعبه شهیدکلانتری بنام درآمداختصاصی دانشگاه علامه طباطبائی و ارسال فیش واریزی به دبیرخانه جشنواره

یکی از موارد اعلام شده در بسته اول به انتخاب شرکت

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 48392837 یا 48392651 تماس حاصل فرمایید. لازم به ذکر است درخواست رسمی حضور در این جشنواره  همراه با انتخاب یکی از بسته های پیشنهادی یا هر دو بسته، باید حداکثر تا تاریخ اول اسفند سال 1395 به شماره نمابر: 48392896 یا پست الکترونیکی Roshana_atu@yahoo.com ارسال گردد. 

 

تذکر 2: توصیه می‏شود شرکت‏ها برای استقرار در جشنواره تجهیزات مورد نیاز خود را از قبیل میز و صندلی، لپ تاپ، بنر، فرم‏های خام استخدامی و ... پیش از برگزاری جشنواره آماده نمایند.

تذکر3 : خدمات قابل ارائه از سوی دانشگاه به سازمان‏ها : غرفه، یک میز و دو صندلی، اینترنت Wifi رایگان، میان وعده و غذای روزانه برای دو نفر است که به هنگام حضور نماینده سازمان در جلسه توضیحی اختصاص غرفه به سازمان، استفاده از این خدمات می بایست اعلام گردد.

تذکر 4: شرکتهایی که تمایل دارند اقلام تبلیغاتی یا هدایای سازمانی خود را در بسته مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره به شرکت کنندگان ارائه دهند، می بایست به هنگام حضور در جلسه توجیهی در دانشگاه اعلام کرده و حداکثر چهار روز قبل از برگزاری جشنواره قلام را تحویل دبیر جشنواره نمایند.

تذکر 5: در صورت هر گونه سئوال می‏توانید با شماره تلفن های 48392837 و 48392651 تماس حاصل فرمایید.