• خبر روز


تمدید مهلت انتخاب پژوهشگر برتر دانشکده(استاد نمونه) براساس عملکرد یک ساله

1396/09/01

تمدید مهلت انتخاب پژوهشگر برتر دانشکده(استاد نمونه) براساس عملکرد یک ساله

   با سلام و احترام، نظر به اینکه مقرر است در مراسم گرامی‌داشت روز پژوهش دانشگاه از پژوهشگران برتر تجلیل به عمل آید،‌ خواهشمند است دستور فرمایید نسبت به معرفی پژوهشگر برتر اول آن دانشکده تا تاریخ 1396/09/08 بر اساس دستورالعمل پیوست و عملکرد یک ساله منتهی به مهرماه 1396 (از 1395/07/01 الی 1396/06/31) به این معاونت اقدام نمایند. بدیهی است انتخاب پژوهشگر برتر صرفاً بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه «مدیریت اطلاعات پژوهش و فناوری» و با رعایت موارد ذیل صورت می‌گیرد: ‌

1. اعضای محترم هیأت علمی که در سه سال گذشته در جشنواره پژوهشگران برتر دانشگاه برگزیده شده‌اند، مجاز به شرکت در این جشنواره نمی‌باشند. 

2. فرایند انتخاب با تشکیل کمیته‌‏ای در دانشکده برای بررسی رزومه متقاضیان و امتیازدهی (مطابق با جدول الف فایل محاسبه و توزیع امتیازات پیوست و مندرج در صفحه شش دستورالعمل)، انجام شود. 

3. رعایت نگارش مصوب دانشگاه علامه طباطبائی (Allameh Tabataba"i) و اعتبارسنجی مقالات در تمامی مستندات ارائه شده الزامی است.

4. در مراسم روز پژوهش دانشگاه، از پژوهشگران برتر اول هر دانشکده تجلیل به‌عمل خواهد آمد و از پژوهشگران برتر دوم و سوم در مراسم اختصاصی دانشکده تجلیل خواهد شد. 

    ارسال اصل پرسشنامه تکمیل و امتیازدهی شده تا تاریخ مقرر مورد انتظار است. بازدید: 830


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج